WP-1300C-6A-Pure Elektryczna pozioma obrotowa drukarka tamponowa z obrotowym stołem
Cechy tej maszyny:
3. Kontrola kubka olejowego:Zastosowano niezależnie sterowany wysuwany kubek olejowy
7. Ochrona komponentów:Wykorzystuje precyzyjne elementy pneumatyczne i zawory elektromagnetyczne
Parametry techniczne
Model
HA-1300C-6A
Trasa w górę i w dół0~200 mm (750 W)
Podróż przód i tył0~70 mm (400 W)
Rozmiar płyty stalowej140X70X10mm
Rozmiar kubka z tuszemφ60mm
Średnica tarczy obrotowejφ130mm
Dokładność drukowania±0,02 mm
Prędkość drukowania800~1400 szt./godz.
Waga1800 kg
Wymiary maszyny
1740X1350X1520mm
Ciśnienie powietrza
6~8 barów
Moc
220V 50Hz 3P 14kW
Aplikacja
CODZIENNIE
• Nadaje się do drukowania na tworzywach sztucznych, metalach, szkle i ceramice
• Stabilna praca, wydajność i szybkość
KOSMETYK
• Nadaje się do druku na artykułach konsumpcyjnych
Serwonapęd zapewniający dokładniejszy druk kolorowy
ZABAWKI
• Nadaje się do nadruku na zabawkach w różnych pozycjach płaszczyzny
• Elastyczne ustawienia parametrów i łatwa obsługa
Warunki korzystania z usługi
2. Profesjonalny zespół inżynierów WINNEO zapewni Ci bezpłatne konsultacje techniczne i inne usługi
3. Czas reakcji obsługi klienta wynosi do 24 godzin
Często zadawane pytania
1. Jak szybko kupić u nas odpowiednią maszynę?
① Prześlij zdjęcie produktu, który chcesz wydrukować, co pomoże nam lepiej określić model
③ Wyślij wzór do wydrukowania
⑤ Wymagana prędkość drukowania
⑥ Czy są inne produkty, które należy wydrukować?
⑦ Pozycja drukowania
2. Jak zapewnić bezpieczeństwo opakowań i logistyki?
3. Czas dostawy i czas logistyki towaru
4. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?
zostaw wiadomość
Related Products
WP-4CS-SERVO-Drukarka rotacyjna serwo - WINNEO
WP-4CS-SERVO-Drukarka rotacyjna serwo
Details
WP-1300C-6A-Pure Elektryczna pozioma obrotowa drukarka tamponowa z obrotowym stołem - WINNEO
Details
pad printing machine
WINNEO Full-Electric Fabric Pad Printing Machine
Features of this machine Motor-driven, plug-and-play, high precision & fast response Motor-driven with simple plug-and-play design, high control precision, fast response and quick adjustment, ideal for high-efficiency production.   High positioning accuracy: ±0.02mm error Ultra-high positioning accuracy with printing error controlled at ±0.02mm.   Low energy consumption, noise-free & eco-friendly Lower energy consumption than traditional pneumatic pad printing machines, noise-free and more eco-friendly.   Multifunctional touchscreen PLC control, multi-language support Multifunctional operation interface with PLC touch screen control, multi-language supported, allowing convenient parameter modification via touch screen.   Low long-term cost, stable & reliable dry operation Low maintenance and energy costs, less interference from external factors, and excellent long-term stability in dry operation.